پینی شو
پینی شو
تبلیغ در افغانستان

تبلیغ اینترنتی کسب و کار در افغانستان

چرا تبلیغات اینترنتی در افغانستان

خوب کشور ایران در حال حاضر یکی از صنعتی‌ترین و تولیدی‌ترین کشورهای منطقه است. در حال رقابت نزدیک با تولیدات کشورهای ترکیه، چین و هند در کشورهای همسایه است. یکی از بزرگ‌ترین نیازهای تولیدکنندگان و تجار پس از رسیدن به اهدافشان در بازار داخلی، نحوه ورود به بازار کشورهای دیگر است؛ به‌طوری ‌که شرکت‌ها و تولیدکنندگانی که قصد ورود به بازارهای کشورهای همسایه را دارند با مشکلات بازاریابی، حضور فیزیکی در بازار و جستجوی نماینده و شریک تجاری در کشورهای همسایه رو به‌ رو هستند. به صورتی که معمولاً تاجران و تولیدکنندگان برای ورود به بازار کشورهای همسایه هزینه‌های بسیار زیاد و غیرضروری انجام می‌دهند که عمدتاً نتایج و دستاوردهایی جز کسب تجربه نخواهد داشت.

 

تبلیغات در افغانستان, تبلیغات رایگان در افغانستان, سایت تبلیغاتی در افغانستان, دیوار افغانستان, صادرات به افغانستان, تبلیغات اینترنتی در افغانستان

تبلیغات در افغانستان

 

یکی از مواردی که می‌بایست در معرفی هر کسب‌ و کاری در خارج از کشور مدنظر قرارداد معرفی و تبلیغات درست و به‌جا است، اما چطور می‌توان بدون پرداخت هزینه‌های بالای تبلیغات سنتی مانند روزنامه، تلویزیون و آگهی‌نما محصول و خدماتمان را در کشورهای همسایه و به‌خصوص در کشور افغانستان معرفی کنیم؟  همان‌طور می‌دانیم تبلیغات سنتی با توجه تغییر رفتار و عادات مشتریان انتظارات را به‌صورت کامل برآورده نمی‌کنند, بنابراین بهترین روش معرفی و درنهایت صادرات محصولمان چیست ؟ مسیر دیجیتال مارکتینگ تبلیغات رایگان در افغانستان وجود دارد ؟

تبلیغات و صادرات به افغانستان

ما برای رفع این نیاز تونل دیجیتال مارکتینک صادرات به افغانستان را طراحی کردیم و امکان تبلیغات موفق برای همه شرکت‌های بازرگانی، تولیدی و خدماتی فراهم کردیم. جالب است بدانید تعداد کاربران فعال اینترنت در افغانستان نزدیک به ۴ میلیون نفر و تعداد گوشی‌های هوشمند فعال در افغانستان نزدیک به ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار عدد است که این خود نشان‌دهنده پتانسیل بالای کاربران اینترنتی افغان که عمدتاً قشر تحصیل‌کرده شامل تاجران افغان، تولیدکنندگان و کارمندان شرکت‌هاست، می‌باشد.

 آنسوی دیوار سایت تبلیغاتی در افغانستان 

به دلیل عدم استقبال و بن بست موفقیت شرکت‌ها و کارخانه‌ها ایرانی در افغانستان به‌وسیله ارسال ایمیل، پیامک و درنهایت آگهی‌نما تبلیغاتی در سطح شهر کابل ما مسیر جدیدی را بنا کردیم. قدرت تبلیغات اینترنتی در افغانستان که مسیری با استقبال بی‌نظیری از سوی تاجران و کاربران افغان روبه‌رو شدیم.

اگر در نظر دارید محصولات و یا خدمات خود را در کشور بزرگ افغانستان تبلیغ کنید سایت پینی شو بهترین گزینه میباشد .
شما میتوانید بسادگی محصول و یا خدمات خود را با انتخاب کشور افغانستان تبلیغ نمایید .

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *