ثبت آگهی رایگان پینی شو
ثبت آگهی رایگان پینی شو

متن آگهی مشاور املاک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

متن آگهی مشاور املاک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ مشاور املاک از جمله شغل های پر درآمد است ولی به علت رقابت در آن لازم است از تبلیغات مفید و جذاب استفاده کنید. بخش موثر تبلیغات در اجرا کردن آن است. اگر از مطالب مفید برای تبلیغات خود بکار ببرید، مشتریان نیز از شما برای مشاوره خود کمک می گیرند.

کار مشاور املاکی این روزها توجه افراد زیادی را به خود جذب کرده و در کوچه و خیابان ها می توان دفاتری با نام مشاوره املاک مشاهده کرد. ولی در این میان کدام مشاوره برنده است؟ کدام مشتری های بیشتری جذب خواهد کرد؟

معمولا فردی که بتواند به درستی کار تبلیغات خود را پیش ببرد در آخر مشتری های زیادی را به خود جذب می کند. ما در ادامه این مطالب درباره متن آگهی مشاور املاک توضیح داده ایم که شما بتوانید تبلیغاتی مفید ارائه دهید پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

متن آگهی مشاور املاک

نمونه متن تبلیغات مشاوره املاک
اصلی ترین علت تبلیغات موثر را در همان ابتدای مقاله توضیح دادیم. علت اول به دلیل همگانی بودن شغل مشاوره املاک است و با رقابت در بازار پر رقیب معمولا لازم است برای جذب مشتری، فروشنده یا خریدار تلاش زیادی کرد که اصلی ترین کار تبلیغات صحیح و تضمینی است. ولی علت دیگری که ما را به طرف تبلیغات در مشاوره املاک می کشاند این است که احتمال دارد خدماتی اضافه صورت گیرد یا کاری اجرا کنیم که دیگر مشاوران املاک از انجام دادن آن مخالفت می کنند یا اینکه کلا انجام نمی دهند. ما به وسیله تبلیغات صحیح می توانیم فعالیت های خود را به اطلاع عموم برسانیم و به اینگونه آن ها را تشویق کنیم که برای خرید یا فروش املاک خود به ما سر بزنند.

چگونه آگهی املاک بنویسیم؟
حال بهتر است در رابطه با ویژگی های تبلیغات صحبت کنیم. متن تبلیغات مشاوره ها باید چگونه باشد تا مشتری را به خود جذب کند؟ یک تبلیغ مناسب لازم است چه خصوصیاتی داشته باشد؟ در تبلیغات املاک از چه کلمات و جملاتی بکار ببریم؟ در اینجا ما به کلیه این پرسش ها پاسخ خواهیم داد.

انتخاب صحیح عنوان
بطور کلی برای مشاوره های املاک از شیوه های تبلیغاتی مثل کارت ویزیت، اعلامیه تبلیغاتی، روزنامه ها، مجلات استفاده می شود. باید عنوانی درست انتخاب کرده و آن را به صورت بزرگ روی کارت ویزیت یا غیره چاپ کنید تا مشتری همین که آن را ببیند بفهمد توضیحات درباره چه خدماتی است.

طولانی نبودن متن تبلیغ
به یاد داشته باشید که مشتری شما به جز تبلیغ شما روزانه شاید صدها تبلیغ دیگر را هم ببیند، همین طور او نمی تواند برای همه تبلیغات وقت زیادی بگذارد و تمام تبلیغات طولانی را بخواند. در این میان تبلیغی برنده است که در جملاتی کوتاه و به صورت مختصر و مفید همه خصوصیات را بدون اینکه مشتری خسته شود توضیح داده باشد.

اگر مطلبی برای تبلیغ دفتر مشاوره خود در نظر دارید که بیشتر از سه یا چهار خط است توصیه ما به شما این است که آن را خلاصه کنید و شانس بیشتری برای خوانده شدن توسط مشتری ها داشته باشید. ولی در تبلیغات ملک و املاک لازم به توضیحات زیادی ندارید، زیرا بیشتر مشتریان به کار شما شناخت کافی را دارند. تنها لازم است به صورت تیتروار و با کلمات تحریک کننده فعالیت تان را منتشر کنید که مشتری بیشتری را جلب کنید.

علت انتخاب
به چه علت باید شما انتخاب مشتری باشید؟ علت اطمینان مشتری نسبت به شما چیست؟ این ها از جمله پرسش هایی است که در تعیین متن خود لازم است به آن ها توجه کنید. پیش از انتخاب متن خود برای تبلیغ به کلیه این پرسش ها پاسخ عاقلانه و صحیح دهید. معمولا چنانچه شما با این جواب ها قانع شده باشید، مشتری شما نیز قانع خواهد شد. در مجموع هدف این است که به مشتری دلیل قانع کننده ای دهید و برای استفاده از خدمات از شما مشاوره بگیرد. او را مطمئن کنید که خرید یا فروشی آرام و مطمئن خواهد داشت و در معاملات خود توسط شما پشیمان نخواهد شد.

انتخاب متن های تحریک کننده
برای نوشتن توضیحات می توانید آن ها را در همان متن های کوتاه به کار ببرید یعنی باید آن متن های کوتاه که تحریک کننده مشتری هستند را با تمرکز بسیار طراحی کنید و همین طور از کلمات تاثیر گذار استفاده کنید. قطعا با تجربه ای که در کار مشاوره املاک دارید می دانید کدام کلمات و جملات روی مشتری های شما تاثیرات بیشتری دارد و او بیشتر تشویق می شود تا برای خرید یا فروش ملک پیش شما بیاید. بنابراین از همین ها در تبلیغات خود استفاده کنید تا مشتری به شما اعتماد کند. اگر متن بیش از حد منحصر به فرد و انگیزشی باشد، مشتری به راحتی متوجه خواهد شد و ممکن است با خود فکر کند که قصد گول زدن او را دارید. پس به این مسئله هم دقت نموده و متنی را انتخاب کنید که اعتماد مشتری را دو چندان کند نه همان اعتماد اولیه ای را هم که نسبت به شما داشت از دست بدهد.

راه های ارتباطی

نام بردن راه های ارتباطی
این راه ها برای مشاوران املاک بطور کلی تعیین آدرس دفتر و همین طور شماره های تماس است که به شما توصیه می کنیم حتما یک شماره ثابت از دفتر املاکی خود در تبلیغات بنویسید که مشتری بتواند از بابت شما مطمئن باشد. همین طور نوشتن شماره همراه برای اینکه همه زمان بتوانید به مشتری های خود پاسخ بدهید کار آمد است. این روزها با توسعه فضای مجازی و اینترنت خیلی از مشاوران در شبکه های اجتماعی مشغول بکار هستند. چنانچه شبکه اجتماعی خاصی در زمینه دفتر مشاوره خود دارید، می توانید آن را در تبلیغات خود بنویسید که اگر مشتری تحریک شد بتواند از طریق شبکه های اجتماعی اطلاعات بیشتری از شما کسب کند.

نمونه متن تبلیغات برای مشاوران املاک
حالا شما با علت های تبلیغات و همچنین روش تبلیغات تا حدودی آشنا شدید حال خوب است چند مدل متن تبلیغات را به شما بگوییم که توسط آن ها بتوانید متن خود را با استفاده از ایده هایتان بنویسید یا اینکه از این مطالب برای نوشتن تبلیغات خود کمک بگیرید. در ادامه با چندین روش نوشتن آگهی آشنا می شوید پس تا پایان ما را همراهی کنید.

املاک خود را در سریع ترین زمان ممکن و با مشاوره املاک ما بخرید یا به فروش برسانید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس موجود در این اعلامیه تماس بگیرید.

انجام فعالیت های ملکی در خوب ترین روش ممکن را از این مشاورین املاک بخواهید. با اطمینان از ما منزل یا زمینی با پایین ترین قیمت برای خود بخرید یا به بیشترین قیمت منازل یا زمین خود را بفروشید. امیدواریم ما را برای مشاوره و راهنمایی خود انتخاب کنید که کلیه این خدمات را به شما ارائه دهند. حال می توانید با شماره آگهی تماس گرفته و از این خدمات برخوردار شوید.

متن های طلایی و اعجاب انگیز آگهی فروش خانه
برای فروش خانه نیاز به نمونه متن آگهی فروش آپارتمان دارید که بتوانید هر چه سریع تر برای فروش آن اقدام کنید. در ادامه به دو روش بسیار کاربردی اشاره خواهیم کرد:

شروع مقدمه آگهی با متنی قوی
مقدمه آگهی شما یک امر بسیار مهم است. به این دلیل که مشخص می کند که آیا مشتریان برای خواندن تبلیغ شما وقت می گذارند یا نه. در این صورت لازم است شما یک مطلب قانع کننده برای مشتریان پیدا کنید.

قابلیت مهم فروش منزل خود را تعیین کنید و در تیتر آگهی خود قرار دهید. دقت کنید که چطور داده های مورد نیاز را به مشتریان اعلام کنید مثلا اگر درباره حیاط بزرگ صحبت کرده اید این کار می تواند خریدارانی که به دنبال منزلی با حیاطی بزرگ هستند را تحریک کند تا روی تبلیغ شما کلیک کنند. اطمینان پیدا کنید که همه موارد درباره لیست آنلاین به شما کمک شایانی در معروف شدن می کند.

دقیق و روشن باشید
خرید منزل هیجان آور است ولی از سوی دیگر زمان بر و باعث اضطراب می شود. چنانچه در تبلیغات ملک شما داده‌ هایی نامربوط باشد یک اثر منفی بر تبلیغ شما می گذارد. از موارد زیر استفاده کنید. به طور مثال تصاویری از سرویس و اتاق خواب ها همچنین اطلاعات دقیق مکان از جمله داده هایی است که می توانید در آگهی خود ذکر کنید.

دقیق و روشن باشید

جملات کلیدی مشاور املاک
شما به عنوان یک مشاور املاک بایستی یک سری جملات کلیدی برای شرایط مختلف را به خاطر بسپارید و در صورت لزوم از آن استفاده کنید. این جملات می تواند به صورت پیامکی، تلفنی و یا حضوری با خریدار یا فروشنده ملک در میان گذاشته شود. در ادامه به نمونه جملات کلیدی مشاوران املاک اشاره می کنیم:

جذب مشتری
شما برای جذب مشتری بایستی به خدماتی که ارائه می کنید و تخصص خود اشاره نمایید. اگر چنین جملاتی را به صورت پیامک تبلیغاتی ارسال کنید می توانید هم فروشنده و هم خریدار را هدف بگیرید. در واقع نه تنها می توانید خریداران را جذب کنید، بلکه توجه فروشندگان را نیز جلب خواهید کرد و فایل های بیشتری به دست بیاورید. در زیر به نمونه جملات کلیدی برای جذب مشتری املاک می پردازیم:

مشتری را با جملاتی مثل آپارتمان های اکازیون منطقه 1 را از ما بخواهید، مجاب به خرید کنید.

از او بخواهید با خرید واحد های نقلی فلان منطقه، بهترین فرصت سرمایه گذاری را از آن خود کند.

قیمت واحد مورد نظر با توجه به امکانات، نورگیر بودن و دسترسی در مقایسه با موارد مشابه را متذکر شوید.

استفاده از مصالح ساختمانی درجه یک و بالاتر از سطح منطقه را برای او شرح دهید.

حفظ مشتری
یکی از مهم ترین ترفندهایی که یک مشاور املاک باید بدانید، حفظ مشتری های قبلی است. شما باید بدانید چگونه با فن بیان خود مشتری قبلی را مجددا به سوی خود بکشانید. حالا نیاز و دغدغه های مشتری خود را می دانید، پیشنهادی مناسب به او بدهید. به طور مثال:

به او پیامکی ارسال کنید و با ذکر نام او بگویید: جناب فلانی، قرارداد اجاره شما ماه آینده به پایان می رسد، برای یافتن ملک جدید با من در ارتباط باشید.

به صورت حضوری یا پیامکی بگویید: خانم فلانی فرصت خرید یک واحد آپارتمان با بهترین قیمت از سازنده خوشنام منطقه را از دست ندهید.

معرفی برند
یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین راه ها برای برندسازی، تبلیغات پیامکی است. بهتر است درباره تخصص خود و خدماتی که ارائه می دهید در پیامک با مشتری صحبت کنید. هرگز هنگام معرفی برند، زیاده گویی نکنید. کافیست درباره خدمات خود اطلاعات بدهید و راه های ارتباطی را در اختیار مشتری بگذارید. به طور مثال:

پیامکی با این مضمون ارسال کنید: املاک داران، کامل ترین فایل های مسکن منطقه 1، با بیش از 10 سال سابقه در زمینه خرید و فروش ملک، با ما دست خالی به خانه باز نمی گردید!

یا بگویید: املاک داران بهترین مشاوران متخصص در زمینه مشارکت و فروش کلنگی را ارائه می کند. با ما طعم یک معامله شیرین را بچشید.

متن تبلیغاتی
شما به عنوان یک مشاور املاک بایستی ارتباطات گسترده با سایر مشاوران املاک، خریداران و فروشندگان ملک داشته باشید. هر چه دایره ارتباط شما وسیع تر باشد، موفق تر خواهید بود. ارسال متن تبلیغاتی برای مشتریان می تواند در جریان گسترش و حفظ روابط به شما کمک کند. متن تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که تجربه قبلی مشتری و مهارت مشاور املاک را یادآور شود. به عنوان مثال:

متنی با این مضمون ارسال کنید: جناب آقای فلانی، از آنجایی که خانه آقای فلانی را دوست داشتید، حدس می زنم این مورد را هم بپسنید! لینک جزئیات خانه..

یا بگویید: خانم فلانی، آیا هنوز به خرید خانه درمنطقه 3 علاقمندید؟ من پیشنهاد خوبی برای شما دارم. با من تماس بگیرید.

جملاتی که مشاور املاک نباید بگوید!
فروش ملک فرایندی دشوار است و مشاور املاک باید دائما برای کسب مهارت های جدید اقدام کند. متاسفانه برخی از مشاورین املاک هنوز به روش های سنتی پایبند هستند و تصور می کنند همان می تواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. اما از آنجایی که دنیای املاک ومستغلات دائما درحال تغییر است، افراد موظف هستند برای موفقیت آگاهی خود را اراتقا ببخشند. در ادامه به جملاتی اشاره می کنیم که یک مشاور املاک نباید هنگام معامله به زبان بیاورد.

نگویید در ساعات کاری پاسخگو هستیم. باید توجه داشته باشید که همه افراد همزمان با شما در حال کار کردن هستند و خارج از ساعات کاری فرصت صحبت با شما را خواهند داشت. بنابراین شما با گفتن این جمله، بسیاری از مشتریان خود را از دست خواهید داد. این روزها با پیشرفت تکنولوژی همه افراد در سایت ها به دنبال خانه رویای خود می گردند. بنابراین شما می توانید با قرار دادن تمامی فایل ها در یک وبسایت منظم، هم در وقت خود و هم مشتری صرفه جویی کنید.

نگویید من در شبکه های اجتماعی نیستم! همانطور که گفتیم با پیشرفت تکنولوژی، امروزه همه به جستجو و چت آنلاین روی آورده اند. بنابراین نبودن شما در شبکه های اجتماعی یک امتیاز منفی به شمار می رود. چرا که مشتری به سراغ شخصی می رود که به روز باشد و بتواند به صورت آنلاین با او در ارتباط بماند. بنابراین در اولین فرصت در تمامی شبکه های اجتماعی ثبت نام کنید. اگر هزینه آماده سازی وب سایت شخصی را ندارید، از اپ های مربوطه استفاده کنید.

هرگز نگویید درخواست شما در حیطه کاری من نیست! گاهی ممکن است سرتان شلوغ باشد و یکی از مشتری ها را به این دلیل سریعا رد کنید. در کل قطع کردن تماس یا رد کردن مشتری به سعت کار درستی نیست. باید اگر فرصت حرف زدن ندارید، به طور کلی جواب تلفن را ندهید و در زمان مناسب با او تماس بگیرید. سعی کنید به طور کامل به صحبت های مشتری گوش دهید و او را راهنمایی کنید. شما می توانید با دادن اطلاعات صحیح به معرفی برند و برندسازی خود کمک کنید.

نگویید نیازی به توضیح بیشتر نیست. به هیچ عنوان صحبت مشتری خود را قطع نکنید و نگویید نیازی به توضیح بیشتر نیست. شما هر چقدر از سلایق و علایق مشتری خود بیشتر بدانید، در انعقاد قرارداد موفق تر عمل خواهید کرد. از او بپرسید چه متراژ خانه ای برای او مناسب است؟ آیا پارکینگ و انباری برای او اهمیت دارد؟ آیا سال ساخت با وجود بازسازی خانه برای او مهم است؟ چه بودجه ای برای خرید یا اجاره ملک در نظر دارد؟ با این سوالات می توانید فایل مربوط به نیاز مشتری را به او معرفی کنید و او را تبدیل به یک مشتری دائمی نمایید.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط