پینی شو - نیازمندی‌ های رایگان، آگهی‌های خرید، فروش نو و دست دوم و کارکرده
پینی شو - نیازمندی‌ های رایگان، آگهی‌های خرید، فروش نو و دست دوم و کارکرده
شرایط فروش و ثبت نام ام‌وی‌ام فروردین ۱۴۰۱

شرایط فروش و ثبت نام ام‌وی‌ام فروردین ۱۴۰۱

ام وی ام یکی از قدیمی‌ترین خودروهای چینی است که در ایران وارد شده است. محصولات ام وی ام در واقع، همان محصولات کمپانی چری هستند که در ایران تحت نام ام وی ام به بازار عرضه می‌شوند. شرکت مدیران خودرو نماینده رسمی فروش محصولات ام وی ام و چری در ایران است که هر ساله در قالب طرح‌های مختلف، شرایط فروش و ثبت نام ام وی ام و ثبت نام آن را در کشورمان اعلام می‌کند.

شرایط فروش اقساطی X33 AT Excellent Sport با ۲۵ درصد پیش پرداخت به مناسبت ماه مبارک رمضان اعلام شد

در این شرایط فروش که ویژه ماه مبارک رمضان است، خودرو X33 AT Excellent Sport در دو طرح عادی و جایگزینی عرضه می‌گردد.

در طرح عادی، این خودرو با دو مدل ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ قابل خریداری است. حداقل و حداکثر پیش پرداخت برای مدل‌های ۱۴۰۰، به ترتیب، ۲۵ و ۷۵ درصد و برای مدل‌های ۱۴۰۱، به ترتیب، ۳۵ و ۶۵ درصد تعیین شده است. قیمت مصوب خودرو چه برای مدل‌های ۱۴۰۰ و چه ۱۴۰۱، به صورت نقدی به ۶,۸۱۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال می‌رسد و تنها تفاوت این دو مدل، در مقدار پیش پرداخت آنها است. اقساط این خودروها از ۱۲ تا ۶۰ ماهه متغیر است و این تسهیلات با نرخ سود ۲۱ درصد ارائه می‌گردد. سود انصراف و سود تاخیر هم در این طرح، ۱۲ درصد تعیین شده است. خودروها در هر دو مدل ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱، ظرف مدت ۴۵ روز کاری تحویل خریداران داده می‌شوند.

در طرح جایگزینی نیز می‌توان خودرو X33 AT Excellent Sport را با مدل ۱۴۰۱ و با پیش پرداخت ۲۵ درصد تا حداکثر ۷۵ درصد، به همان قیمت طرح عادی خریداری کرد. نرخ سود تسهیلات طرح جایگزینی همچون طرح عادی ۲۱ درصد است و خودروها در اقساط ۱۲ تا ۶۰ ماهه تحویل خریداران می‌شوند. مالکان کلیه محصولات شرکت مدیران خودرو که سال تولید آنها مربوط به ۱۳۹۰ به بعد باشد، مجاز به شرکت در طرح جایگزینی هستند. موعد تحویل خودروها در این طرح نیز ۴۵ روز کاری تعیین شده است.

طرح فروش اقساطی محصولات ام وی ام مدیران خودرو ویژه ماه رمضان

طرح جدید فروش اقساطی محصولات ام وی ام و شرکت مدیران خودرو از ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۱ آغاز شده است.

در این شرایط فروش خودروهای X33s ،X22 و X22 پرو به فروش می رسند.

 

مرحله جدید فروش اقساطی محصولات ام وی ام مدیران خودرو ویژه بهمن ۱۴۰۰

مرحله جدید فروش محصولات ام وی ام مدیران خودرو با اقساط ۶۰ ماهه ویژه بهمن ماه آغاز شد. این خودروها با مدل ۱۴۰۱ فروخته می‌شوند.

این شرایط فروش از تاریخ یکشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۰ فعال است.

در این شرایط فروش خودروهای X22، X22 پرو و X33s به فروش می‌رسند.

طرح فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو بهمن ۱۴۰۰

طرح فروش نقدی و اقساطی محصولات مدیران خودرو با مدل ۱۴۰۱ ویژه بهمن ماه از دوشنبه آغاز شده است. این شرایط فروش دارای پیش پرداخت منعطف است و خریداران حداکثر می‌تواندد ۶۰ درصد قیمت خودرو را پرداخت کنند.

نرخ سود تسهیلات ۲۱ درصد است. سود انصراف و سود تاخیر هر دو ۱۲ درصد‌ هستند. شرایط ذکر شده تا زمان تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود.

فروش محصولات MVM با اقساط ۶۰ ماهه – دی ۱۴۰۰

گروه مدیران خودرو طرح جدید فروش محصولات ام وی ام را اعلام کرد. این شرایط فروش ویژه دی ماه ۱۴۰۰ و با اقساط ۱ تا ۵ ساله است.

شرایط فروش اقساطی ام وی ام X22 پرو اعلام شد – آذر ۱۴۰۰

مدیران خودرو شرایط فروش ام وی ام X22 پرو را در نسخه Excellent Turbo اعلام کرده که طی آن پیش پرداخت ۳۴۸ میلیون تومانی برای آن در نظر گرفته شده و میزان تسهیلات دیده شده برای آن حداکثر ۴۰ درصد است.

باقی مانده قیمت خودرو تا ۵۸۰ میلیون تومان طی اقساط ۱۲ الی ۶۰ ماهه پرداخت خواهد شد و خودرو طی ۴۵ روز کاری تحویل داده خواهد شد.

طرح فروش محصولات MVM با اقساط ۶۰ ماهه – آبان ۱۴۰۰

جدیدترین طرح فروش محصولات ام وی ام ویژه آبان ۱۴۰۰ با اقساط ۶۰ ماهه از سوی شرکت مدیران خودرو منتشر شد. این مرحله از ثبت نام ام وی ام فاقد مهلت زمانی بوده و تا زمان تکمیل ظرفیت فروش مدیران خودرو ادامه دارد.

طبق بخشنامه فروش مدیران خودرو، مدت بازپرداخت اقساط خودروها، حداکثر ۶۰ ماهه بوده و نرخ سود تسهیلات نیز ۲۱% است. در فروش اقساطی چری، ۵۰ تا ۶۰ درصد قیمت خودروها بعنوان تسهیلات مدیران خودرو، در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

طرح فروش محصولات MVM با اقساط 60 ماهه ویژه آبان ۱۴۰۰

شرایط جدید فروش محصولات MVM با اقساط ۶۰ ماهه – مهر ۱۴۰۰

طرح جدید فروش محصولات ام وی ام ویژه مهرماه ۱۴۰۰ بصورت اقساط ۱۲ الی ۶۰ ماهه از سوی مدیران خودرو آغاز شد.

طرح فروش محصولات MVM با اقساط ۶۰ ماهه – شهریور ۱۴۰۰

طرح جدید فروش اقساطی محصولات ام وی ام، با اقساط ۶۰ ماه ویژه شهریور ماه ۱۴۰۰ از سوی شرکت مدیران خودرو منتشر شد. این ثبت نام از ۳ شهریور شروع شده است و تا تکمیل ظرفیت فروش خودروها ادامه دارد. در این مرحله از فروش مدیران خودرو، مشتریان این شرکت امکان خریداری انواع خودروهای MVM را دارند.

طبق بخشنامه فوق، میزان تسهیلات معادل ۵۰ تا ۷۰ درصد قیمت خودرو بوده و بازپرداخت آن‌ها نیز حداکثر تا ۶۰ ماه قابل انتخاب است.

طرح فروش محصولات MVM با اقساط 60 ماهه - شهریور 1400

شرایط ویژه فروش ام وی ام ۳۱۵ فیس لیفت – مرداد ۱۴۰۰

شرکت مدیران خودرو شرایط فروش ام وی ام ۳۱۵ را اعلام کرد. این شرکت برای هاچ‌ بک محبوب خود در بازار کشور شرایط ویژه فروش در نظر گرفته که با پرداخت ۳۰ درصد قیمت خودرو، اقساط ۵ ساله و بهره مناسب ۱۵ درصد قابل خریداری است.

شرایط فروش ویژه برای ام وی ام ایکس ۳۳ اس اسپرت – مرداد ۱۴۰۰

شرکت مدیران خودرو برای خودرو ام وی ام ایکس ۳۳ اس اسپرت خود شرایط خاص و ویژه‌ای را در نظر گرفته است در این شرایط فروش این محصول با پیش پرداخت ۳۰ درصد و اقساط تا سقف ۵ سال در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. همچنین در این شرایط ویژه نرخ کارمزد ۱۸ درصد نیز برای این خودرو منظور شده است.

طرح جدید فروش اقساطی ام وی ام – مرداد ۱۴۰۰

شرکت مدیران خودرو طرح جدید فروش محصولات خود را با اقساط ۶۰ ماهه ویژه مردادماه ۱۴۰۰ آغاز می‌نماید.

در این طرح کلیه محصولات ام وی ام با اقساط ۱ تا ۵ سال آماده واگذاری به متقاضیان هستند.

طرح جدید فروش اقساطی ام وی ام - مرداد 1400

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام‌وی‌ام – ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

با آغاز روزهای کاری سال ۱۴۰۰، شرکت مدیران خودرو شرایط فروش نقدی و اقساطی انواع محصولات ام‌وی‌ام را نیز اعلام کرده است. این طرح به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برگزار شده است.

بر اساس این طرح فروش ام‌وی‌ام، ثبت نام از تاریخ ۲۳ فروردین‌ ۱۳۹۹ شروع شده و ثبت نام مدیران خودرو تا زمان تکمیل ظرفیت فروش خودروها ادامه خواهد داشت.

براساس بخشنامه جدید مدیران خودرو، مشتریان این شرکت، امکان خریداری انواع محصولات MVM را دارند. موعد تحویل خودروها ۳۰ روزه است.

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات ام‌وی‌ام - ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

شرایط فروش اعتباری ام‌وی‌ام- ۱۲ اسفند ۹۹

مدیران خودرو، همزمان با اعلام شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات چری، شرایط فروش اعتباری انواع خودروهای ام‌وی‌ام را نیز اعلام کرده است.

جدیدترین شرایط فروش ام‌وی‌ام از تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ آغاز می‌شود و ثبت نام این خودروها تا زمان تکمیل ظرفیت فروش، ادامه خواهد داشت. در فروش جدید مدیران خودرو، متقاضیان، امکان خریداری انواع محصولات ام‌وی‌ام را خواهند داشت.

بر اساس آنچه در این بخشنامه آمده است، در این طرح فروش ۶ محصول در نظر گرفته شده و موعد تحویل آن‌ها ۳۰ روزه است.

شرایط فروش محصولات ام‌وی‌ام- ۱۲ اسفند ۹۹

نکات بخش‌نامه شرایط فروش ام وی ام سال ۱۴۰۰

  • حواله صادر شده به نام مشتری در سیستم فروش ۷۲ ساعت اعتبار خواهد داشت. در صورت عدم واریز وجه حواله به حساب شرکت صنایع خودروسازی مدیران و انقضای تاریخ حواله، درخواست مشتری از سیستم قطع حذف خواهد شد.
  • ثبت نام ام وی ام تنها از محل رنگ های فعال (موجود) در سیستم فروش امکان پذیر است.
  • هزینه بیمه شخص ثالث یکساله خودروها برعهده شرکت است.
  • کلیه محصولات در زمان اقساط دارای بیمه بدنه هستند.

جدول قیمت ام وی ام در سال ۱۴۰۰

شما در جدول زیر می‌توانید تغییر قیمت نمایندگی برای انواع محصولات ام وی ام در سال ۱۳۹۹ را مشاهده کنید. همانطور که مشاهده می‌کنید نوسانات قیمت ارز در چند ماه اخیر سبب افزایش قیمت خودروها شده است.

خودرو مدل تیر ۹۹ شهریور ۹۹ آبان ۹۹
۳۱۵ اکسلنت اسپرت ۹۹ ۲۶۵ میلیون تومان ۲۶۵ میلیون تومان ۳۰۷ میلیون تومان
۳۱۵ پلاس ۹۹ ۲۹۰ میلیون تومان ۳۶۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ۴۲۰ میلیون تومان
X22 دنده ای لاکچری ۹۹ ۳۲۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ۳۲۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ۳۹۱.۵ میلیون تومان
X22 دنده ای اکسلنت اسپرت ۹۹ ۳۴۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۳۴۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۴۱۰ میلیون تومان
X22 اتومات لاکچری ۹۹ ۳۹۴ میلیون تومان ۳۹۴ میلیون تومان ۴۷۹ میلیون تومان
X22 اتومات اکسلنت اسپرت ۹۹ ۴۰۹ میلیون تومان ۴۰۹ میلیون تومان ۴۹۷ میلیون تومان
X33S اسپرت ۹۹ ۴۵۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۴۵۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۵۶۲ میلیون تومان
X33S اسپرت جدید ۹۹ ۳۲۵ میلیون تومان ۴۸۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۵۹۷ میلیون تومان
X55 اکسلنت ۹۹ ۶۸۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۶۸۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۸۴۰ میلیون تومان
X55 اکسلنت اسپرت ۹۹ ۶۸۷ میلیون تومان ۶۸۷ میلیون تومان ۸۵۵ میلیون تومان

 

نحوه ثبت نام حضوری ام‌وی‌ام در سال ۱۴۰۰

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام و شرایط فروش ام وی ام (به صورت نقد و اقساط) باید به نمایندگی‌های مجاز مدیران خودرو در شهر محل سکونت‌تان مراجعه کنید.

فهرست نمایندگان مجاز مدیران خودرو

نحوه ثبت نام اینترنتی ام وی ام در سال ۱۴۰۰۱۴

برای ثبت نام اینترنتی در شرایط فروش ام وی ام ابتدا به سامانه فروش این خودرو به آدرس http://ebuy.mvmco.ir مراجعه کنید. توجه داشته باشید که در صورت باز شرایط فروش، فروش اینترنتی محصولات شرکت مدیران خودرو هر روز از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود.

امیدواریم که این مطلب توانسته باشد اطلاعات مفیدی از شرایط ثبت نام و فروش ام وی ام را در اختیار شما قرار دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی این مجموعه به شماره ۰۲۱۴۷۶۵۱ تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط