پینی شو - نیازمندی‌ های رایگان، آگهی‌های خرید، فروش نو و دست دوم و کارکرده
پینی شو - نیازمندی‌ های رایگان، آگهی‌های خرید، فروش نو و دست دوم و کارکرده

درباره پینی شو – نیازمندی‌ های رایگان، آگهی‌های خرید، فروش نو و دست دوم و کارکرده

تبلیغات به عنوان خط مقدم معرفی یک کسب و کار به شمار می‌آید. در واقع باید بدانید اگر در فکر راه‌اندازی یک کسب و کار جدید هستید و یا اینکه کسب و کار خود را راه‎‌اندازی کرده‌اید، باید بدانید تخصیص زمان و انرژی ویژه و جداگانه‌ای به بخش تبلیغات نه تنها کار بیهوده‌ای نیست بلکه بسیار هم کار درست و اصولی است.

با استفاده از تبلیغات می‌توانید مخاطب را به برقراری تماس بیشتر با خودتان و ارتباط بیشتر با خودتان دعوت کنید و در ادامه اگر بتوانید کیفیت کسب و کار خود را بالا ببرید، می‌توانید این ارتباط را دائمی و در طولانی مدت با مشتریان خود حفظ کنید. همچنین اینکه در تبلیغات از چه محتوایی و یا چه تصاویر و عناوینی استفاده کنید، همه مباحثی است که نیاز به دانش ویژه و مهارت بالایی دارد که در قسمت مقالات پینی شو در این خصوص مطالبی وجود دارد.

امروزه در تمامی کشورهای دنیا سایت‌های معتبری وجود دارند که تمام افراد بدون پرداخت یا با پرداخت هزینه اندک می‌توانند به درج آگهی اینترنتی رایگان در آن‌ها بپردازند. در ایران نیز تعداد زیادی از این سایت‌ها وجود دارند که به این کار مبادرت می‌کنند که پینی شو یکی از این وب سایت ها می باشد. برای استفاده از خدمات پینی شو تنها کافی است یک حساب کاربری با استفاده از شماره موبایل خود در این سایت بسازید.

 

ثبت آگهی اینترنتی رایگان در پینی شو

برای اینکه در پینی شو به ثبت آگهی اینترنتی رایگان بپردازید، نیاز به ساخت یک حساب کاربری با استفاده از شماره موبایل خود دارید. برای این کار پس از انتخاب گزینه “ثبت آگهی رایگان” مراحل زیر را دنبال کنید:

1. با ورود به وب سایت یا اپلیکیشن پینی شو، ابتدا ثبت نام اولیه خود را انجام دهید که بیشتر از ده ثانیه وقت شما را نخواهد گرفت.

2. در مرحله بعدی، به شماره موبایل شما یک کد چند رقمی ارسال خواهد شد که باید آن را در قسمت مربوطه وارد کنید.

3. پس از این مراحل، باید دسته بندی آگهی اینترنتی رایگان خود را انتخاب کنید.

4. سپس مشخصات کسب و کار و یا کالای مورد تبلیغ خود را به دقت وارد کنید.

5. سعی کنید از عناوین جذاب و گیرا استفاده کنید.

6. تمام به همین راحتی.